Byt 1 + kk Interiér 42 m2, balkon 4 m2

Praha 7, Holešovice, Sanderova

Parametry bytu

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 46 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 27050

Popis

Moderní studio s výhledem na slepé rameno Vltavy a okolní zeleň, situované ve 3. patře v novém rezidenčním komplexu Marina Island s recepcí a ostrahou 24/7, kamerovým systémem a podzemním parkováním na nábřeží Vltavy. Projekt se nachází na holešovickém poloostrově, ve velmi rychle se rozvíjející části Prahy 7, s rychlým dopravním spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Pár minut tramvají ke stanicím metra Palmovka, Nádraží Holešovice a Vltavská.

Byt tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybavenou kuchyní a přístupem na balkon, koupelna s vanou a toaletou, šatna s technickým zázemím a vstupní hala.

Dřevěné podlahy, dlažba, velkoplošná okna, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěná skříň, pračka, myčka, videotelefon, vstup do budovy na čip, výtah. Součástí projektu je dále parkování pro hosty, možnost využití místa na grilování, půjčovna kol, podél komplexu vede cyklostezka do Tróje. Fixní poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění 3500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Kontaktujte agenta

FeelHome

FeelHome

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.