Pronájem bytů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Hledáte-li byt k pronájmu v Praze, Brně nebo v dalších částech České republiky, věnujte pozornost této sekci našeho realitního katalogu. Zde na Feelhome se zaměřujeme na byty k pronájmu nabízející vysokou kvalitu bydlení při zachování dostupné výše nájemného, a tak by byty, které zde inzerujeme, mohly zaujmout například mladé profesionály i rodiny. S byty k pronájmu od Feelhome můžete získat komfortní bydlení v atraktivních lokalitách Prahy, Brna a České republiky bez nutnosti uvázat se k jedné lokalitě na dlouhou dobu.

35 000 Kč

Prostorný byt s terasou v 1. patře rodinné vily s upravenou zahradou a venkovním bazénem situované v klidné přírodní lokalitě v dobrém dosahu mezinárodních škol v Libuši, Modřanech a Kunraticích (Praha 4). V bytě se nachází prostorný obývací pokoj s jídelním koutem, krbem a vstupem na terasu, plně vybavená kuchyň, 4 ložnice, 2 koupelny, 2 toalety p... více informací

Referenční číslo 11572

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.