Pronájem bytů ve Vysočanech, Praha 9

Začít vyhledávat

Hledáte byty k pronájmu ve Vysočanech? V tom případě věnujte pozornost naší nabídce. Pronájem bytu ve Vysočanech je bezpochyby skvělý nápad neboť tato pražská čtvrť nabízí snadné a rychlé spojením s centrem Prahy díky pražskému metru, celou řadu klidných a malebných rezidenčních zákoutí a kvalitní síť služeb, obchodů, restaurací i kaváren. Prohlédněte si naše byty k pronájmu ve Vysočanech a nalezněte nový domov v této oblíbené pražské čtvrti. Ne každý ví, že se ve Vysočanech nachází mimo jiné i jedno z nejstarších pražských nádraží, nádraží Praha - Vysočany, které bylo postaveno již v roce 1872. Pokud by vás byty k pronájmu ve Vysočanech zaujaly, neváhejte se obrátit na naše realitní makléře, kteří vám o nich rádi poskytnou další informace.

25 000 Kč

Nabízíme k pronájmu zařízený klimatizovaný byt se 2 balkony a výhledem do dalekého okolí, situovaný v 7. patře Rezidence Rubeška - bytového domu s výtahem a 24/7 recepcí v Praze 9 Vysočanech nedaleko vlakového nádraží. Dům stojí v rezidenční lokalitě nedaleko Anglického gymnázia, pár minut chůze od parku Podviní, v pěším dosahu nákupní galerie Féni... více informací

Referenční číslo 43535

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.