Pronájem bytů v Libni, Praha 8

Začít vyhledávat

Uvažujete-li o pronájmu bytu v Praze, mohly by vás zaujmout byty k pronájmu v pražské Libni, které vám představujeme v našem realitním katalogu. Libeň je klidná rezidenční čtvrť, kterou si oblíbily například i takové osobnosti českého kulturního života, jakými jsou výtvarník Vladimír Boudník či spisovatel Bohumil Hrabal. Přirozenou dominantu Libně tvoří barokní Libeňský zámek, dnešní sídlo úřadu městské části Prahy 8, ve kterém v roce 1608 Rudolf II. a jeho bratr Matyáš Habsburský podepsali tzv. Libeňský mír, přisuzující Matyášovi vládu nad Moravou, Uhrami a Horními a Dolními Rakousy. Byty, které vám nabízíme v Libni k pronájmu, nabízejí především výhodu snadného dopravního spojení s centrem Prahy i s dalšími oblastmi Prahy a České republiky, díky stanicím metra, řadě významných silničních komunikací, množství zastávek autobusů a tramvají i nádraží Praha Libeň. Libeň rovněž nabízí kvalitní a hustou síť obchodů i dalších služeb, které učiní bydlení v Libni ještě příjemnějším a pohodlnějším. Vyhněte se všem starostem a nutným investicím spojeným s vlastnictvím bytu a dopřejte si bydlení v kvalitním pronajatém bytě v pražské Libni. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoli dotazy ohledně pronájmu bytů v pražské Libni či případně s žádostí o prohlídku bytu, který vás zaujal.

21 000 Kč

Nabízíme k pronájmu zařízené studio s 11 m2 lodžií ve 2. patře nově postaveného bytového domu s podzemním parkováním a pěkně upraveným vnitroblokem s dětským hřištěm. Dům se nachází pár kroků od Divadla pod Palmovkou, pár minut chůze od Thomayerových sadů a stanice metra Palmovka s četnými zastávkami tramvají a autobusů, nedaleko Vltavy a Libeňskéh... více informací

Referenční číslo 29426

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.