Prodej bytů v Kobylisích, Praha 8

Začít vyhledávat

Hledáte-li bydlení v Praze, věnujte pozornost naší nabídce bytů k pronájmu v pražských Kobylisích. Kobylisy, kde vám nabízíme byty k pronájmu, by vás mohly zaujmout mimo jiné proto, že tato čtvrť nacházející se severně od centra Prahy nabízí snadné a rychlé spojení s centrem Prahy i dalšími oblastmi České republiky, a to ať už jde o cestování automobilem nebo městskou hromadnou dopravou (na území Kobylis se nachází stanice metra C Kobylisy, odkud trvá cesta do centra necelých 15 minut). K dalším výhodám bydlení v Kobylisích patří skvělá vybavenost službami, která tuto pražskou čtvrť charakterizuje. Místním obyvatelům jsou tu k dispozici všechny služby, které od bydlení ve městě očekáváte, včetně nedalekého supermarketu, tenisových kurtů, plaveckého bazénu i různých typů škol a zdravotnických zařízení. Rozhodnete-li se pronajmout si byt v Kobylisích, získáte všechny tyto i další výhody bydlení ve městě, budete však zároveň bydlet nedaleko oblastí zeleně, jakými jsou přírodní památka Havránka nebo Čimický háj. Mezi byty k pronájmu, které vám v našem online katalogu nemovitostí nabízíme, nechybějí plně vybavené byty k pronájmu připravené k nastěhování. Pokud vás byty k pronájmu v Kobylisích zaujaly, obraťte se na nás ještě dnes a my vám rádi poskytneme veškeré další informace ohledně pronájmu bytů v Kobylisích.

20 000 Kč

Nadstandardní, plně vybavený byt s terasou v přízemí rezidenčního domu pouhé dvě minuty chůze od stanice metra Kobylisy (11 minut do centra). V blízkosti chráněného území Havránka, Čimického háje a Velké Skály. Lokalita s výbornou občanskou vybaveností, obchodní centrum, v blízkosti škola, školka, banka, restaurace, aqua park Šutka.Interiér bytu tv... více informací

Referenční číslo 24097

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.