Pronájem bytů v Jinonicích, Praha 5

Začít vyhledávat

Pokud toužíte po klidném bydlení, které však více než vyhovuje i těm nejnáročnějším standardům moderního bydlení, pak jsou Jinonice právě pro vás a možná se vám bude hodit naše nabídka bytů k pronájmu v této pražské čtvrti. V našem realitním katalogu vám představujeme vybrané byty k pronájmu v oblasti pražských Jinonic. Rozhodnete-li se pro pronájem bytu v Jinonicích, neuděláte chybu, neboť jde o čtvrť, která se nachází daleko od hluku a shonu pražského centra, zároveň vás však (mimo jiné díky pražskému metru) v Jinonicích od centra Prahy nedělí více než 15 minut. Vzhledem k tomu, že byty k pronájmu v Jinonicích představují zároveň výrazně cenově výhodnější alternativu k bytům v centru Prahy, jsou Jinonice ideální oblastí pro bydlení mladých rodin. Všechny byty k pronájmu v Jinonicích vám v našem katalogu představujeme prostřednictvím fotografií a podrobných popisů. Pokud by vás některé byty k pronájmu v Jinonicích zaujaly, rádi vám o nich poskytneme další informace.

24 000 Kč

Nabízíme k pronájmu kvalitní byt v projektu Waltrovka. Nový, plně zařízený byt se 17 m2 terasou je situován ve 2. patře bytového domu v novém multifunkčním projektu s podzemním parkováním a širokou nabídkou restaurací, obchodů a služeb. Projekt, který v r. 2018 získal ocenění Realitní projekt roku, leží v klidné části Prahy 5, v lokalitě s rychlým... více informací

Referenční číslo 34549

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.