Pronájem bytů na Praze 13

Začít vyhledávat

Hledáte-li pronájem bytu v Praze, věnujte pozornost možnostem pronájmu bytů na Praze 13, o kterých vám nabízíme aktuální a pravidelně aktualizované informace právě v této části našeho realitního katalogu. Městská část Praha 13 se nachází západně a jihozápadně od centra Prahy a patří do ní většina čtvrti Stodůlky a části čtvrtí Řeporyje, Jinonice a Třebonice. V realitním katalogu Feelhome vám na Praze 13 k pronájmu nabízíme mimo jiné plně vybavené kvalitní byty po rekonstrukci. Byty k pronájmu na Praze 13 by mohly zaujmout především ty, kdo hledají nadstandardní byty s rozumnou výší nájemného, a představují tak zajímavou příležitost pro jednotlivce i celé rodiny toužící po bydlení v rychlém a pohodlném dosahu centra Prahy (v oblasti Prahy 13 se nacházejí stanice metra B). Pokud vás byty k pronájmu na Praze 13 v našem realitním katalogu zaujaly, neváhejte a obraťte se na naše realitní agenty, kteří vám o nich rádi poskytnou veškeré další informace.

29 500 Kč

Nabízíme k pronájmu jihozápadně orientovaný byt s lodžií a výhledy do dalekého okolí, situovaný ve 12. patře moderní budovy se dvěma výtahy, 24hodinovou recepcí a podzemním parkováním v Praze Stodůlkách. Budova stojí v sousedství stanice metra Hůrka na trase B, v pěším dosahu Centrálního parku a veškerých služeb a občanské vybavenosti. Pár minut ch... více informací

Referenční číslo 43781

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.