Byt 2 + kk Interiér 86 m2

Praha 8, Karlín, Prvního pluku

Parametry bytu

Měsíční nájemné 30 000 Kč / 1 169 €
Celková plocha 86 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 40587

Popis

Nabízíme nový klimatizovaný mezonet s galerií v 5., nejvyšším patře udržovaného rohového bytového domu s výtahem stojícího těsně u hranice Karlína a Nového Města, ve čtvrti s industriální minulostí a současnou mladou svěžestí. Byt se nachází v dochozí vzdálenosti od hotelu Hilton a byznys centra na Rohanském nábřeží. Místo blízko centra má kompletní infrastrukturu, kterou ještě rozšíří nové kavárny, obchody a zelené plochy po skončení rekonstrukce Negrelliho viaduktu. Oblíbená lokalita je snadno dostupná z centra tramvajemi, metrem i pěšky. Pár kroků od domu je tramvajová zastávka, stanice metra Florenc a autobusové nádraží. Po dokončení rekonstrukce Negrelliho viaduktu vznikne v blízkosti park a v obloucích viaduktu budou fungovat kavárny s předzahrádkami, galerie či obchůdky. Již dnes je v místě kompletní občanská vybavenost, nedaleko vede pohodlná cyklostezka podél Vltavy a nachází se též golfový klub Marina, v pěším dosahu je rozlehlý park na Vítkově.

Ve spodní úrovni bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní. V horním patře je otevřená galerie vhodná pro pracovnu a ložnice s vestavěnou skříní.

Klimatizace, rekuperace, dřevěné podlahy, dlažba, elektrické vytápění, podlahové topení ve spodní úrovni, pračka, myčka, indukční varná deska, stínící fólie ve střešních oknech. Záloha na společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť. Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné. K dispozici od 1.11.2021.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

FeelHome

FeelHome

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.