Byt 2 + kk Interiér 54 m2, balkon 6 m2

Praha 7, Holešovice, Sanderova

Parametry bytu

Měsíční nájemné 21 500 Kč / 789 €
Celková plocha 60 m2
Balkon 6 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 26834

Popis

Slunný byt s balkonem a kouzelným nerušeným výhledem na řeku Vltavu a okolní zeleň v 1. patře rezidenčního komplexu Marina Island s recepcí a ostrahou 24/7, kamerovým systémem a podzemním parkováním na nábřeží Vltavy. Projekt se nachází na holešovickém poloostrově, ve velmi rychle se rozvíjející části Prahy 7, s rychlým dopravním spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Pár minut tramvají ke stanicím metra Palmovka, Nádraží Holešovice a Vltavská.

Byt tvoří 1 ložnice s balkonem, obývací pokoj s plně vybavenou kvalitní kuchyní a velkoplošnými okny, koupelna s vanou a toaletou, šatna s technickým zázemím a vstupní hala.

Parkety, dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, kuchyň Sykora, videotelefon, sklep, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Součástí projektu je dále privátní zahrada, parkování pro hosty, fitness, místa na grilování, půjčovna kol, podél komplexu vede cyklostezka do Tróje. Záloha na společné domovní služby cca 4.500 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

FeelHome

FeelHome

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.