Byt 2 + kk Interiér 54 m2, balkon 6 m2

Praha 7, Holešovice, Sanderova

Parametry bytu

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 60 m2
Balkon 6 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 26834

Popis

Slunný byt s balkonem a kouzelným nerušeným výhledem na řeku Vltavu a okolní zeleň v 1. patře v novém rezidenčním komplexu Marina Island s recepcí a ostrahou 24/7, kamerovým systémem a podzemním parkováním na nábřeží Vltavy. Projekt se nachází na holešovickém poloostrově, ve velmi rychle se rozvíjející části Prahy 7, s rychlým dopravním spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Pár minut tramvají ke stanicím metra Palmovka, Nádraží Holešovice a Vltavská.

Byt tvoří 1 ložnice s balkonem, obývací pokoj s plně vybavenou kvalitní kuchyní a velkoplošnými okny, koupelna s vanou a toaletou, šatna s technickým zázemím a vstupní hala.

Parkety, dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, kuchyň Sykora, videotelefon, sklep, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Součástí projektu je dále privátní zahrada, parkování pro hosty, fitness, místa na grilování, půjčovna kol, podél komplexu vede cyklostezka do Tróje. Záloha na společné domovní služby cca 4 200 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

FeelHome

FeelHome

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.