Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na FeelHome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

cena na vyžádání

Roubenka jako z pohádky stojí obklopena velkou zahradou se vzrostlými stromy. Krásné místo s poklidnou atmosférou a čistým vzduchem v okrajové části městečka situovaného uprostřed chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Z chalupy je blízko do lesa, do centra, na golfové hřiště i na sjezdovku.Přízemí tvoří samostatná garsoniéra s ložnicí, kuchyní a... více informací

Referenční číslo 30388

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.