Prodej rodinných domů v Horoměřicích, Praha-západ

Začít vyhledávat

Toužíte-li po bydlení v prostorném rodinném domě těsně za hranicemi Prahy, mohly by vás v našem realitním katalogu zaujmout rodinné domy na prodej v Horoměřicích. Horoměřice jsou středočeská obec, jež se nachází severozápadně od centra Prahy. Horoměřice jsou díky své malebnosti a snadné dostupnosti z centra Prahy tradiční rekreační oblastí Pražanů. Horoměřice nabízejí řadu možností pohybu na čerstvém vzduchu – v nich i v jejich okolí naleznete řadu turistických tras propojujícíh Horoměřice s oblastmi, jako jsou Šárka, Statenice, hrad Okoř, Ruzyně a dalšími. Rodinné domy na prodej v Horoměřicích představují zajímavou příležitost získat kvalitní a prostorné bydlení v klidné oblasti vesnického charakteru. Horoměřice nabízejí snadné spojení s centrem Prahy. Řidiči jistě ocení blízkost Pražského okruhu, ti ostatní pak mohou využít linky příměstských autobusů, které nabízejí celodenní spojení na stanici pražského metra Dejvickou. Prohlédněte si rodinné domy v Horoměřicích v našem realitním katalogu a my pro vás rádi sjednáme prohlídku rodinného domu, který vás případně zaujme.

7 750 000 Kč

Polovina dvojdomu (byt 4 + kk) je součástí oblíbené rezidenční lokality obce Horoměřice s veškerou infrastrukturou. Obec leží na západním okraji Prahy, v rychlém dosahu letiště, veškerých služeb městské části Praha 6 i rozlehlých přírodních parků.Vstupní úroveň tvoří obývací pokoj s kuchyní se vstupem na jihovýchodně orientovanou zahradní terasu, k... více informací

Referenční číslo 38489

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.