Prodej rodinných domů v Říčanech, Praha-východ

Začít vyhledávat

Říčany se nacházejí v těsném sousedství Prahy jihovýchodním směrem od centra. Právě díky své lokalitě představují Říčany zajímavou alternativu bydlení v Praze pro ty, kdo potřebují do Prahy pravidelně dojíždět, avšak dávají přednost klidnější atmosféře menšího města. Právě především na tyto potenciální zájemce míří naše nabídka rodinných domů na prodej v Říčanech. V rámci této nabídky vám představujeme nadstandardní rodinné domy na prodej skýtající vysokou kvalitu bydlení za rozumnou cenu. Součástí naší nabídky jsou rodinné domy a vily nabízející luxusní vybavení včetně bazénů, garáží, rozsáhlých zahrad, verand a pokojů pro hosty. K výhodám bydlení v Říčanech patří kromě snadné dostupnosti Prahy i široká škála služeb, které Říčany nabízejí a ke kterým patří mimo jiné anglická mateřská a základní škola, množství obchodů a restaurací, lékařské ordinace a další služby. Všechny rodinné domy na prodej v Říčanech vám ve svém katalogu nemovitostí představujeme formou barevných fotografií a podrobných popisů. Veškeré vaše případné doplňující dotazy rádi zodpovědí naši realitní makléři. Bude nám potěšením, dovolíte-li nám nabídnout vám asistenci s procesem koupě rodinného domu, který vás zaujal.

rezervováno

Nadčasově navržený energeticky úsporný rodinný dům s promyšlenou dispozicí a zahradou poskytující soukromí. Klidná rezidenční zástavba města Říčan nabízí přijemné okolí na dosah přírody se skvělou dopravní dostupností Prahy.Přízemí tvoří obytný prostor s kuchyní, jídelnou a vstupem na velkou jihovýchodní zahradní terasu, dále koupelna (s WC), hosti... více informací

Referenční číslo 30578

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.