Prodej rodinných domů v Kamenici, Praha-východ

Začít vyhledávat

Zvažujete-li koupi rodinného domu v okolí Prahy, mohly by vás zaujmout rodinné domy na prodej v obci Kamenice. Tato středočeská obec leží jihovýchodně od centra Prahy v okrese Praha-východ a představuje zajímavou možnost bydlení pro ty, kdo chtějí bydlet ve snadném dosahu centra Prahy, avšak zároveň v klidné venkovské atmosféře. Vyberete-li si z naší nabídky rodinných domů v Kamenici, získáte výhodu bydlení nedaleko dálnice D1 (E50) nabízející snadné a rychlé spojení do centra Prahy i do dalších oblastí České republiky a Evropy. Praha pro vás v tom případě bude příhodně dostupná i tehdy, pokud zrovna nechcete jet autem, neboť Kamenice nabízí hned několik zastávek několika autobusových linek, které vás odtud dopraví například na stanici pražského metra Budějovická během cca 25 minut. V naší nabídce rodinných domů na prodej v obci Kamenice v okrese Praha-východ nechybějí nadstandardní rodinné domy s rozsáhlými zahradami, terasami, šatnami, místnostmi navíc, alarmem a dalším vybavením zajišťujícím pohodlné a luxusní bydlení. Máte-li ohledně rodinných domů v Kamenici jakékoli otázky, na něž jste nenalezli odpověď v našem katalogu nemovitostí, obraťte se ještě dnes na naše zkušené a ochotné realitní agenty, kteří vám je rádi zodpovědí a případně vám nabídnou asistenci s koupí rodinného domů, který vás zaujal.

9 900 000 Kč

Nový nadčasově navržený rodinný dům se sedlovou střechou, vzdušným interiérem a nerušeným výhledem do zeleně stojí v naprosto klidné části katastrálního území Štiřín, obce Kamenice - Nová Hospoda. Obec s plnohodnotnou infrastrukturou a krásnou okolní přírodou je vzdálena 15 minut jízdy od kraje Prahy. V přízemí je umístěn obývací pokoj s otevřenou... více informací

Referenční číslo 34681

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.