Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

41 812 390 Kč

Jedinečný rodinný dům poskytující komfortní a poklidné bydlení v rakouském městečku Hainburg, vzdáleném pouze 15 km od Bratislavy. Designová architektura je zde doplněna o ekologické přírodní materiály, budova má energetický certifikát A+. Dům se saunou a několika terasami stojí na velkém pozemku a zároveň se nachází v klidné zástavbě v blízkosti l... více informací

Referenční číslo 43035

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.