Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

6 990 000 Kč

Stylová novostavba roubenky s nádhernými výhledy do okolní přírody stojí obklopena velkým pozemkem v malé vsi Bernartice uprostřed lesů v podhůří Šumavy, v místě s možností sportovního vyžití i relaxace ve všech ročních obdobích.Přízemí tvoří velká obytná místnost s kuchyní a jídelnou, pokoj v současnosti využívaný jako herna (kolárna a lyžárna), d... více informací

Referenční číslo 36640

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.