Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na FeelHome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

12 850 000 Kč

Vzdušný nízkoenergetický rodinný dům se zajímavou architekturou, kvalitním vybavením a bazénem je obklopen krásnou jižní zahradou s panoramatickým výhledem na Beskydy. Dům stojí nedaleko Těrlické přehrady, na naprosto tichém místě bez přímých sousedů.V přízemí se nachází otevřený obývací pokoj s kuchyní, separátní prosklená jídelna, kancelář se sam... více informací

Referenční číslo 32005

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.