Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

8 900 000 Kč

Stylová roubenka po citlivé rekonstrukci, s upravenou zahradou a venkovním bazénem je součástí vilové čtvrti sousedící s lesoparkem v podkrkonošském městečku Lázně Bělohrad.V přízemí je obývací pokoj s kuchyní a možností vstupu na krytou terasu s krbem, dále pokoj, ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, předsíň a veranda. V patře jsou umíst... více informací

Referenční číslo 40544

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.