Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

10 390 000 Kč

Zděný rodinný dům po dokončené kompletní rekonstrukci (v r. 2019), s velkým pozemkem, stodolou a přístřeškem pro domácí zvířata stojí v obci Osek navazující na turistické a rekreační letovisko Sobotka rozkládající se na okraji CHKO Český ráj.Přízemí tvoří slunná hlavní obytná místnost s otevřenou kuchyní, ložnice, prostorná koupelna (s vanou, sprch... více informací

Referenční číslo 37658

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.