Prodej rodinných domů na Praze 8

Začít vyhledávat

Pokud uvažujete o koupi rodinného domu v Praze, mohly by vás zaujmout rodinné domy na prodej v městském obvodě Praha 8. Území Prahy 8 leží severně od centra Prahy na pravém břehu Vltavy a nachází se na něm čtvrti jako jsou Bohnice, Kobylisy, Čimice, Karlín, Ďáblice, Dolní Chabry či Březiněves. Praha 8 nabízí na většině svého území kvalitní vybavenost službami i rychlou a snadnou dopravní dostupnost centra Prahy. Rodinné domy na prodej na Praze 8 v nabídce Feelhome by mohly zaujmout všechny ty, kdo touží po nadstandardním bydlení za rozumnou cenu. Tyto rodinné domy vám nabídnou veškeré výhody, které s sebou bydlení ve vlastním rodinném domě obvykle přináší, včetně zahrady, možností parkování, dostatku prostoru pro každého člena rodiny i vyšší míry soukromí. Pokud vás rodinné domy na území městského obvodu Praha 8 zaujaly, obraťte se nás ještě dnes a my vám o nich rádi poskytneme aktuální informace. Rodinné domy na prodej na Praze 8 by pro vás mohly být krokem k vyššímu komfortu bydlení v Praze.

15 250 000 Kč

Klasická rodinná vilka (polovina dvojdomu) se vzrostlou zahradou lemovanou velkými stromy stojí na úžasném místě v tradiční klidné vilové čtvrti v blízkosti MHD, všech služeb a Ďáblického háje. Součástí nabídky je zdařilý projekt na rekonstrukci a přístavbu domu od architektonického studia s mezinárodními zkušenostmi.Po rekonstrukci dle návrhu bude... více informací

Referenční číslo 38973

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.