Prodej rodinných domů na Praze 6

Začít vyhledávat

V našem katalogu vám představujeme rodinné domy na prodej v oblasti Prahy 6. Není náhodou, že rodinné domy patří v České republice k těm nejoblíbenějším typům bydlení. Jsou totiž ideální pro bydlení celých rodin, neboť každému členovi rodiny skýtají dostatek prostoru i soukromí. Navíc k rodinnému domu často přiléhá i zahrada či dvůr, které se mohou stát skvělými prostory k odpočinkovým aktivitám. Rodinné domy na prodej, které vám zde na Feelhome nabízíme, představují kvalitní bydlení za přiměřené ceny. Praha 6, ve které se tyto rodinné domy na prodej nacházejí, je převážně klidnou rezidenční lokalitou, jíž dominuje přírodní rezervace Divoká Šárka vyznačující se romantickou přírodní scenerií a všudypřítomnými stopami dávné slovanské minulosti. Prohlédněte si rodinné domy na prodej v oblasti Prahy 6 a pokud by vás některý z nich zaujal, neváhejte se s případnými dotazy obrátit na naše realitní makléře.

cena na vyžádání

Prakticky řešený rodinný dům s dvojgaráží, saunou, množstvím úložných prostor a upravenou zahradou stojí v klidné vilové čtvrti Prahy 6 umístěné přímo pod vyhlídkou a památným místem Bílá Hora. Vstupní úroveň tvoří obývací pokoj s jídelnou a přilehlou kuchyní, odkud lze vstoupit na terasu. Dále je zde spíž, předsíň, samostatná toaleta, úklidová ko... více informací

Referenční číslo 31373

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.