Prodej rodinných domů v Benicích, Praha 10

Začít vyhledávat

Hledáte-li kvalitní rodinné domy na prodej v Praze, možná Vás zaujme naše nabídka rodinných domů v pražské čtvrti Benice. Benice se nacházejí jihovýchodně od centra Prahy v sousedství čtvrtí Uhříněves a Kolovraty. Naše rodinné domy na prodej v Benicích se mohou pochlubit snadnou dostupností centra Prahy i dalších pražských čtvrtí díky blízkosti Pražského okruhu i dalších významných silničních komunikací. Nedaleko Benic se rovněž nachází železniční stanice Praha – Kolovraty a zastávky příměstských autobusů nabízející celodenní vlakové spojení s centrem města. Všechny rodinné domy na prodej v Benicích, které Vám v našem realitním katalogu nabízíme, představují zajímavou alternativu k naší nabídce bytů na prodej v centrálnějších oblastech Prahy, které se mnohdy cenově pohybují ve stejné či podobné hladině. Rodinné domy mají v tomto srovnání řadu výhod, ať už jde o prostornější interiér či o zahradu či garáž, které k mnohým z nich patří. Obraťte se na nás ještě dnes, pokud Vás některý z rodinných domů na prodej v Benicích zaujal, a učiňte tak krok k novému a lepšímu bydlení.

16 990 000 Kč

Krajní řadový rodinný dům s garáží, moderním světlým interiérem, kvalitním vybavením a zavlažovanou zahradou je součástí rezidenční zástavby z r. 2013 zasazené do pražské části Benice v sousedství přírodního parku Botič-Milíčov a nedaleko obchodně-zábavní zóny v Čestlicích.Přízemí tvoří obytný prostor s kuchyní, jídelnou a navazující terasou a zahr... více informací

Referenční číslo 39352

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.