Prodej rodinných domů na Praze 10

Začít vyhledávat

Prohlédněte si rodinné domy na prodej v oblasti Prahy 10 v katalogu Feelhome. Všechny rodinné domy, které vám na Praze 10 nabízíme, se nacházejí v klidných rezidenčních lokalitách a jsou zárukou příjemného a komfortního bydlení. Navíc vám tyto rodinné domy nabízíme k prodeji za rozumné ceny. Rodinné domy jsou ideální formou bydlení pro celé rodiny, neboť v nich má každý člen rodiny, včetně domácích mazlíčků, dostatek prostoru a soukromí. Navíc k většině rodinných domů, které vám tu představujeme, patří zahrada či dvůr, které se mohou stát oblíbeným místem trávení volného času. K výhodám bydlení v rodinném domě na Praze 10 patří i fakt, že se nacházíte dostatečně daleko od ruchu a shonu pražského centra na to, abyste si odpočinuli, avšak zároveň dostatečně blízko na to, abyste se do centra snadno a rychle dostali, ať už za prací, za kulturou, za sportem, či za svými přáteli. V našem realitním katalogu vám představujeme rodinné domy na prodej v oblasti Prahy 10, a to formou řady kvalitních fotografií a podrobných popisů. Další informace o rodinných domech na prodej na Praze 10 vám rádi a ochotně poskytnou naši realitní makléři.

12 890 000 Kč

Novostavba rodinného domu s praktickou dispozicí byla právě dokončena v malé slepé uličce Čelná obklopené bohatou zelení v poklidné části Strašnic nedaleko stanice metra Skalka.Přízemí tvoří jižně orientovaný obývací pokoj s přípravou na kuchyni a se vstupem na budoucí zahradní terasu, pracovna, koupelna (se sprchovým koutem, WC a umyvadlem), komor... více informací

Referenční číslo 35481

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.