Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 106 m2, pozemek 220 m2

Liberec, Hlavice

Parametry domu

Cena 6 900 000 Kč / 282 093 €
Užitná plocha 106 m2
Zastavěná plocha 81 m2
Zahrada 140 m2
Pozemek 220 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 43158

Popis

Útulná vesnická chalupa poskytuje rekreační či trvalé bydlení na úžasném místě v blízkosti Kokořínska, Českého ráje, Jizerských i Lužických hor. Pečlivá a zároveň citlivá rekonstrukce celého domu respektující tradici, interiér promyšlený do posledního detailu, poctivé řemeslné prvky, vinný sklípek, pěkný výhled z oken i ze zápraží.

V přízemí je velká místnost s přípravou na kuchyni a krbová kamna, 2 pokoje, koupelna a vstupní síň. Podkroví tvoří otevřená galerie s pracovním koutem, 2 ložnice a úložný prostor.

Rekonstrukce celé chalupy probíhala dle architektonického návrhu a všechny prvky byly s úctou k tradici promýšleny do posledního detailu. Nová tepelně-izolační okna jsou jsou přesnými replikami původních. Interiérové dveře v lahvové barvě jsou vyrobené na zakázku z masivu, Zdi neruší žádné ostré rohy, sklípek s původní klenbou ručně skládanou cihlovou dlažbu. Podlaha v přízemí je dubová stejně jak schodiště, v kuchyni a koupelně je italská dlažba. Přízemí navíc zútulňují původní, ručně opracované trámy. Stavba je napojena na elektřinu a obecní vodovod, vytápění akumulačními přímotopy, ohřev vody bojlerem, odpady jsou řešeny jímkou. Na pozemku je možné zřídit parkovací stání.

Poloha domu umožňuje hezký výhled do údolí. Okolí nabízí spoustu výletních tras i další sportovní vyžití, v pěším dosahu je možnost koupání. Místo obklopují hned 4 chráněné krajinné oblasti: směrem na západ se rozkládá Kokořínsko-Máchův kraj, na jihovýchod Český ráj, na severovýchod Jizerské hory a na severozápad Lužické hory. Při trvalém bydlení je výhodou mateřská a základní škola přímo v obci, širší občanská vybavenost je pak v městě Český Dub nebo v Mnichově Hradišti.

Užitná plocha 106 m2, zastavěná plocha 80,5 m2, zahrada 139,5 m2, pozemek 220 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Petr Netušil

Petr Netušil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.