Rodinný dům 6 + kk Užitná plocha 190 m2, pozemek 1 923 m2

Praha-západ, Štěchovice, Třebenice

Parametry domu

Cena 17 750 000 Kč / 725 675 €
Užitná plocha 190 m2
Zastavěná plocha 226 m2
Zahrada 1 697 m2
Pozemek 1 923 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB E
Referenční číslo 43081

Popis

Nadčasový rodinný dům s velkou zahradou, bazénem a úchvatnými výhledy na svahy nad hlubokým vltavským údolím stojí v obci Třebenice obklopené lesy v oblíbené rekreační oblasti Slapy nedaleko Prahy.

V přízemí je umístěn prostorný obývací pokoj s jídelnou, arkýřem a přístupem do zahrady, navazující kuchyně se spíží a vstupem na zahradní terasu, dále koupelna, ložnice, šatna, technická místnost, chodba a zádveří. Pod schodištěm je přístupný sklad. Klidovou zónu v patře tvoří hlavní ložnice s en-suite koupelnou, druhá ložnice, pracovna, další koupelna a šatna. Ze všech pokojů lze vstoupit na terasu poskytující velmi pěkné výhledy na okolní zalesněné stráně.

Dům byl zkolaudován v r. 2015. Okna jsou plastová, interiérové dveře Sapeli, vstupní dveře bezpečnostní. Vytápění pomocí tepelného čerpadla Buderus a elektrokotle, podlahové vytápění s možností regulace v jednotlivých místnostech. Příjemné útulné teplo zajišťují v chladných dnech kachlová kamna, která dokážou vyhřát celý dům. Stavba je napojena na kanalizaci i vodovodní řad. O bezpečí se stará alarm. Na velké, východně orientované zahradě je bazén (6 x 3 m) se slanou vodou a posuvným krytím.

Romantické místo u vodních nádrží Štěchovice a Slapy, kde bývaly legendární Svatojánské proudy, je díky snadnému dosahu služeb vhodné na celoroční bydlení. Mateřská a základní škola v sousední vsi Slapy jsou vzdálené 5 minut autem stejně jako prodejny potravin, restaurace nebo pošta. Širší občanská vybavenost je pak v nedalekých Štěchovicích. Praha je vzdálena cca 30 kilometrů, přímo z Třebenic jezdí příměstský autobus ke stanici metra Smíchovské nádraží. Okolí nabízí spoustu výletních cílů pěšky i na kole, široké možnosti koupání, v blízkosti domu je i přístaviště výletních parníků.

Užitná plocha 190 m2, zastavěná plocha 226 m2, zahrada 1697 m2, pozemek 1 970 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Eva Křepelková

Eva Křepelková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.