Rodinný dům 4 + kk Užitná plocha 108 m2, pozemek 993 m2

Praha-východ, Senohraby, Nad Stráněmi

Parametry domu

Cena 16 000 000 Kč / 646 987 €
Užitná plocha 108 m2
Zastavěná plocha 141 m2
Zahrada 852 m2
Pozemek 993 m2
Parkování Parkování pro dva automobily na pozemku
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 41701

Popis

Zcela nový nízkoenergetický jednopodlažní dům stojí na slunném pozemku na dokonale klidném místě na okraji obce Senohraby, kde rezidenční zástavba plynule přechází v chatovou a dále v les. Posázavská obec leží nedaleko Říčan u železničního koridoru umožňujícího pohodlný dosah Prahy, která je stejně dobře dostupná i po dálnici D1.

Hlavní pobytový prostor je přímo spojen se zónou kuchyně, je odtud také volný přístup do zahrady. Dále jsou zde 3 ložnice, koupelna, toaleta, zádveří, spojovací chodba a technická místnost. Ze všech pokojů lze vstoupit na jihozápadně orientovanou terasu.

Novostavba je z cihel Porotherm obložených větranou fasádou. V interiéru hraje hlavní roli dřevo, velké prosklené plochy s antracitovými hliníkovými rámy poskytují neustále se měnící živé obrazy okolní přírody. Po celé ploše domu je podlahové teplovodní vytápění, řešené tepelným čerpadlem vzduch-voda. Objekt je napojen na přípojku kanalizace. Na zahradě zůstaly zachovány vzrostlé stromy, trávník bude po dokončení stavby kompletně nový. Kupní cena je za dokončený dům (vč. vestavných skříní a kuchyňské linky). K parkování jsou připravena 2 venkovní stání.


Obec Senohraby nacházející se na rozhraní okresu Praha-východ a Benešov nabízí čistý vzduch a dosah krásné přírody, památek i veškeré infrastruktury. Obec je součástí malebného Ladova kraje a stále si zachovává svou autentickou atmosféru. Funguje zde mateřská a základní škola, potraviny, pošta, knihovna a také vyhlášená plovárna s občerstvením. Snadné dopravní spojení s Prahou i okolními městy (např. Říčany či Benešovem) zajišťují příměstské vlaky.

Užitná plocha 108,35 m2, zastavěná plocha 141 m2, zahrada 852 m2, pozemek 993 m2.

Plán domu

Kontaktujte agenta

Eva Prašivková

Eva Prašivková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.