Rodinný dům 2 + kk Užitná plocha 108 m2, pozemek 117 m2

Břeclav, Brod nad Dyjí, Brod nad Dyjí

Parametry domu

Cena rezervováno
Užitná plocha 108 m2
Terasa 46 m2
Zastavěná plocha 82 m2
Zahrada 35 m2
Pozemek 117 m2
Parkování 1 venkovní parkovací stání
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 39301

Popis

Nízkoenergetický dům se střešní terasou a atraktivním výhledem je součástí moderního uzavřeného komplexu s několika domy a bazénem, rozkládajícího se ve vyhlášené vinařské oblasti přímo u vodní nádrže Nové Mlýny v malebné přírodě mikulovského mikroregionu. Investiční nemovitost s odhadovanou návratností cca do 15 let (letní sezóna 2021 již plně zaplněna).

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní a prosklenou stěnou s přístupem na terasu, dále ložnice, koupelna, samostatná toaleta a předsíň. Z dolní terasy vede schodiště na střešní terasu, k domu přiléhá venkovní kůlna vhodná například na uskladnění kol.

Vybavení zahrnuje keramickou velkoformátovou dlažbu, v koupelně a chodbě vyhřívaná podlaha, plastová okna s izolačním trojskly, bezfalcové dýhové interiérové dveře s nadstandardní výškou 210 cm, vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy, kvalitní koupelnové zařizovací předměty a otopný žebřík, elektrické vytápění, přípojku internetu a TV optický kabel. Dolní terasu se zahradním nábytkem lze zastínit elektricky ovládanou markýzou, na střešní terase je příprava pro instalaci vířivky. K domu přísluší dlážděné parkovací stání. Majitelé či uživatelé domu mohou využívat venkovní bazén s plochou pro opalování. Nabízený dům má jednu z nejlepších pozic přímo u bazénu, díky své poloze se dům odpoledne nepřehřívá a také poskytuje dostatečné soukromí. Uzavřený areál je přístupný přes recepci, správcovská společnost zajišťuje provoz, úklid i veškerou komunikaci s klienty. Kupní cena zahrnuje kompletní vyobrazené vybavení.

Projekt je zasazen do bezprostřední blízkosti Mušovských jezer, překrásné lokality rozsáhlých vinic v sousedství chráněné krajinné oblasti Pálava, která společně s nedalekým Lednicko-valtickým areálem tvoří nejvýraznější přírodní dominantu jižní Moravy. K benefitům této oblasti patří skvělé víno, široká síť cyklostezek i turistických tras, ideální podmínky pro rybaření i příjemné výletní kavárny a restaurace s tradiční i moderní gastronomií. V sousedních Pasohlávkách, kde byl vybudován rozlehlý aquapark, mají vzniknout termální lázně evropského významu. Brod nad Dyjí se nachází pouhých 15 minut jízdy od Mikulova s kompletní občanskou vybaveností a 35 minut od Brna.

Interiér 61,86 m2, terasy 45,6 m2, zastavěná plocha 82 m2, zahrada 35 m2, pozemek 117 m2.

Plán domu

Kontaktujte agenta

Tereza Štěrbová

Tereza Štěrbová

+420 543 250 711
+420 724 551 238
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.