Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 101 m2, pozemek 467 m2

Praha 8, Kobylisy, Veltěžská

Parametry domu

Cena 15 250 000 Kč / 587 895 €
Užitná plocha 101 m2
Zastavěná plocha 85 m2
Zahrada 382 m2
Pozemek 467 m2
Parkování Venkovní stání
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 38973

Popis

Klasická rodinná vilka (polovina dvojdomu) se vzrostlou zahradou lemovanou velkými stromy stojí na úžasném místě v tradiční klidné vilové čtvrti v blízkosti MHD, všech služeb a Ďáblického háje. Součástí nabídky je zdařilý projekt na rekonstrukci a přístavbu domu od architektonického studia s mezinárodními zkušenostmi.

Po rekonstrukci dle návrhu bude přízemí tvořit obytný prostor s kuchyní a jídelnou, který bude prosklenými stěnami splývat s částečně krytou venkovní terasou. Dále jsou zde naplánovány 2 ložnice – 1 s en-suite koupelnou a 1 s vlastní terasou, schodišťová chodba, menší koupelna, toaleta, technická místnost a zádveří. V patře se počítá se 2 ložnicemi s přilehlými koupelnami, velkou šatnou a střešní terasou, z níž půjde po točitém schodišti sestoupit do zahrady.

Dům je v původním stavu před rekonstrukcí. Architektonické studio navrhlo projekt modernizace, která rozšíří obytný prostor, přirozeně ho propojí se zahradou a zároveň bude respektovat původní charakter domu. Budoucí výměrou podlahové plochy by tak bylo 170 m2. Nezmění se barva ani sklon střechy, barevný vzhled fasády, členění a umístění oken v průčelí. Největší změny se odehrají směrem do zahrady, kde je navržen i bazén. Parkování je řešeno zpevněnou plochou na pozemku.

Lokalita kombinuje klid vilové čtvrti nedaleko rozlehlých zelených ploch s výhodami plynoucími ze sousedství novější zástavby s veškerou infrastrukturou. 15 minut chůze nebo 3 minuty autem je mateřská a základní škola, blízko jsou supermarkety, menší obchody i oblíbené tržiště Kobyliský dvůr, lékařské služby, sportoviště nebo koupaliště Ládví a Stírka i aquapark Šutka a Botanická zahrada. Jen 3 minuty chůze od domu je tramvajová zastávka, stanice metra Kobylisy je vzdálena 2 minuty tramvají, ale lze dojít i pěšky. Místo zpříjemňuje množství zeleně v zahradách a zdejších lesoparcích – Ďáblickém nebo Čimickém háji.


Užitná plocha 101 m2, zastavěná plocha 85 m2, zahrada 382 m2, pozemek 467 m2.

Kontaktujte agenta

Eva Křepelková

Eva Křepelková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.