Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 230 m2, pozemek 1 893 m2

Jičín, Osek

Parametry domu

Cena 10 390 000 Kč / 404 438 €
Užitná plocha 230 m2
Zastavěná plocha 1 134 m2
Zahrada 759 m2
Pozemek 1 893 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB C
Referenční číslo 37658

Popis

Zděný rodinný dům po dokončené kompletní rekonstrukci (v r. 2019), s velkým pozemkem, stodolou a přístřeškem pro domácí zvířata stojí v obci Osek navazující na turistické a rekreační letovisko Sobotka rozkládající se na okraji CHKO Český ráj.

Přízemí tvoří slunná hlavní obytná místnost s otevřenou kuchyní, ložnice, prostorná koupelna (s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem a přípojkou na pračku a sušičku), samostatná toaleta, předsíň, hala a technická místnost se vstupem do sklepa. V podkroví se nachází 2 pokoje (větší a menší), galerie, komora a otevřená, cca 50 m2 velká plocha s před finalizací povrchových úprav a vestavbou sociálního zázemí. Po dokončení venkovního schodiště ze zahrady může podkroví sloužit jako samostatná jednotka.

Součástí vybavení jsou dřevěná špaletová okna s římskými roletami, střešní okna, kazetové obložkové dveře z masivu, krbová kachlová kamna s výměníkem tepla, kompletní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, masivní dřevěná podlaha v přízemí a celoplošné koberce v podkrovních pokojích. Vytápění elektrokotlem, ohřev vody bojlerem. Stavba je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Na velké zahradě lemované vzrostlými stromy stojí nová dřevěná stodola, zastřešené posezení, letní kuchyně, studna s čerpadlem a přístřešek pro zvířata. Zahrada nabízí dokonalé soukromí a nerušený výhled na barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie a dřevěnou zvonici z r. 1655.

Dům stojí v těsné blízkosti obecního úřadu, restaurace a autobusové zastávky. V docházkové vzdálenosti je také vlakové nádraží v Sobotce. V tomto městě s nádherným centrem funguje mateřská a základní škola, zdravotní středisko, sokolovna, knihovna, prodejny potravin a ostatního zboží, pošta, kavárna nebo restaurace. Dominantou viditelnou ze širokého okolí je věž zámku Humprecht, ke kterému lze od domu dojít krátkou procházkou. Spousta dalších výletních cílů je dosažitelná na kole či autem.

Užitná plocha 230 m2, zastavěná plocha 1134 m2, zahrada 759 m2, pozemek 1 893 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Petr Netušil

Petr Netušil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.