Rodinný dům 3 + kk Užitná plocha 148 m2, pozemek 1 008 m2

Praha-východ, Březí, Prostřední

Parametry domu

Cena 13 800 000 Kč / 524 316 €
Užitná plocha 148 m2
Zastavěná plocha 183 m2
Zahrada 825 m2
Pozemek 1 008 m2
Parkování 2 venkovní stání
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 35685

Popis

Nabídka, která vybočuje z řady: zajímavý jednopodlažní bungalov z r. 2014 od architekta a designéra Petra Václavka s terasou, se samostatným plnohodnotným zahradním domkem a důmyslně tvarovanou zahradou stojící na kraji malé obce Březí v těsné blízkosti Říčan a Babického lesa.

Účelná a přehledná dispozice nabízí 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyní a přístupem na jižně orientovanou částečně krytou terasu, halu, koupelnu, samostatnou toaletu a provozně-technické zázemí (šatnu, prádelnu, komoru). Pochozí půda slouží jako úložný prostor. Na pozemku stojí nový samostatný monolitický domek (25 m2) s obytnou kuchyní a koupelnou.

Interiér je kompletně zařízený a připravený k okamžitému nastěhování. Velkoplošná hliníková a plastová okna s trojskly stíní modřínové slunolamy. Interiér ozvláštňují pozinkované dveře a podlaha z litého polyuretanu, po celé ploše vytápěná. Nemovitost je napojena na elektřinu, vodovod, kanalizaci a plyn, navíc má vlastní studnu s 37metrovým vrtem. Vytápění plynovým kotlem Vaillant. Majetek chrání zabezpečovací systém Jablotron a kamerový systém. Zahrada s automatickým zavlažováním a zajímavě tvarovanými valy poskytuje dostatek soukromí, a to zejména na slunné terase pokryté tropickým dřevem bangkirai. Pro příjemnou relaxaci je připravena zapuštěná vířivka. Zahradní domek pokrývá vegetativní střecha. Trávník udržuje automatická sekačka, volnou zatravněnou plochu lemují kvetoucí rostliny a okrasné keře. Na pozemku je zpevněná plocha pro parkování 2 vozů.

Místo leží na předměstí Říčan, které nabízí širokou nabídku služeb na vysoké úrovni. Jsou zde školy od mateřských (též přímo v Březí) po gymnázium, sportoviště, supermarkety i malé obchody, lékařské služby, kultura a vše další k plnohodnotnému životu. Okolí je protkáno turistickými a cyklistickými trasami, které vedou zejména rozlehlými listnatými lesy. Obec Březí propojuje s Prahou příměstský autobus s konečnou zastávkou u stanice metra Depo Hostivař. Cesta autem na kraj Prahy trvá okolo 15 minut, pouhých 5 minut jízdy je vzdálena prestižní mezinárodní škola Open Gate.

Interiér 131,3 m2+ samostatný domek 16,6 m2 (celkem 147,9 m2), zastavěná plocha 183 m2, zahrada 825 m2, pozemek 1 008 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Plán domu

Kontaktujte agenta

Eva Křepelková

Eva Křepelková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.