Rodinný dům 4 + kk Užitná plocha 181 m2, pozemek 687 m2

Praha-východ, Kamenice, Na Květnici

Parametry domu

Cena prodáno
Užitná plocha 181 m2
Terasa 25 m2
Zastavěná plocha 128 m2
Zahrada 559 m2
Pozemek 687 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB C
Referenční číslo 34681

Popis

Nový nadčasově navržený rodinný dům se sedlovou střechou, vzdušným interiérem a nerušeným výhledem do zeleně stojí v naprosto klidné části katastrálního území Štiřín, obce Kamenice - Nová Hospoda. Obec s plnohodnotnou infrastrukturou a krásnou okolní přírodou je vzdálena 15 minut jízdy od kraje Prahy.

V přízemí je umístěn obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a jihovýchodní terasou s příjemným posezením pod mohutnými jehličnany, dále hostinská ložnice s en-suite koupelnou, samostatná toaleta, technická místnost a vstupní hala s přístupem do garáže a se schodištěm do patra. Zde je ložnice se slunnou terasou, velký pokoj (27 m2), toaleta s možností rozšíření na plnohodnotnou koupelnu a se vstupem na terasu, šatna a chodba.

Dům byl zkolaudován v dubnu r. 2016. Součástí vybavení je například podlahové vytápění, velkoformátová plastová okna, kompletní kuchyňská linka nebo příprava na elektrické rozvody na horní terase, jejíž nosnost umožňuje instalaci vířivky. Sedlová střecha je pokryta betonovými taškami Bramac. Vytápění plynovým kotlem Vaillant. Garáž poskytuje prostor pro jedno auto a motorku. Dům obklopuje udržovaná zahrada, velký pozemek před domem je veden jako trvalý travní porost, čímž je zaručeno zachování výhledu do zeleně.

Veškerá občanská vybavenost (školka, škola, lékárna, obchody, lékař, pošta, obecní úřad, banka, bankomat, restaurace) se nachází v blízkosti. Obec má dobrou dopravní dostupnost Prahy, příměstský autobus jezdí ke stanici metra Budějovická. Místo je obklopeno hlubokými lesy, jejichž součástí jsou obory s daňky, muflony a jeleny, kraj Josefa Lady nebo přírodní parky Velkopopovicko a Hornopožárský les s unikátními žulovými útvary. Jen pár minut jízdy je vzdálen golfový areál Štiřín.

Interiér 156 m2, terasa 25 m2, zastavěná plocha 128 m2, zahrada 559 m2, pozemek 687 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán domu

Kontaktujte agenta

Tomáš Blahuta

Tomáš Blahuta

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.