Rodinný dům 4 + kk Užitná plocha 359 m2, pozemek 632 m2

Praha-východ, Říčany, Lipanská

Parametry domu

Cena rezervováno
Užitná plocha 359 m2
Zastavěná plocha 298 m2
Zahrada 334 m2
Pozemek 632 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 33672

Popis

Prostorný rodinný dům s krytým bazénem, výhledem na romantickou zříceninu hradu a se zahradou zajišťující maximální soukromí stojí v oblíbené rezidenční lokalitě města Říčany, v původní zástavbě nedaleko centrálního náměstí a rozlehlého parku.

Vstupní úroveň domu tvoří obývací pokoj, jídelní část, kuchyně s dvoukřídlými dveřmi na terasu a do privátní části zahrady. Dům dále nabízí rozlehlé provozně-technické zázemí zahrnující prádelnu/koupelnu s přípojkou na pračku, sušičku a mandl, 2 samostatné toalety (jedna u bazénu), spíž, kotelnu a mnoho prostoru pro uskladnění věcí. V zadní části domu se nachází sauna a prosluněná bazénová hala propojitelná širokými francouzskými okny se zahradou. Podkroví je účelně rozděleno na rodičovskou ložnici se šatnou a en-suite koupelnou (vana, sprcha, umyvadlo, WC a bidet), další ložnici a 64 metrový pokoj, nyní sloužící jako ateliér, dříve jako prostorný dětský pokoj. Na patře je i další koupelna s WC, komora a schodišťova chodba s "home office" koutkem. Za domem je ještě jedna zahrada, která dobře izoluje běžný denní ruch města.

V celém domě (vyjma koupelny a kuchyně) jsou dřevěné masivní podlahy (smrk a borovice), okna jsou dřevěná s izolačními dvojskly, obložkové dveře z masivu, kuchyňská linka na míru je také dřevěná stejně jako schodiště. V kuchyni je podlahové vytápění, v koupelnách otopné žebříky, příjemné teplo dodávají krbová kamna v obývacím pokoji (dalším zdrojem tepla je plynový kotel Protherm). Vyhřívaný bazén má hloubku 1,5 m, protiproud a slanou vodu. Dům je napojen na kanalizaci a obecní vodovod, má i vlastní studnu. Na zavlažované zahradě s minimálními nároky na údržbu je prostor pro zřízení užitkových záhonů či malého hospodářství.

Město Říčany získalo 1. místo v Indexu kvality života sestavenem firmou Deloitte. Je zde kompletní občanská vybavenost na vysoké úrovni a rozvinutá dopravní infrastruktura, městská doprava funguje pro všechny zdarma. V blízkém okolí domu je několik dětských hřišť (včetně dopravního) a mnoho sportovišť (ragbyové a fotbalové hřiště, hokejová hala, sportovní haly, tenisové kurty, bazén), mateřská a základní škola či rozlehlý upravený park Lázeňská louka. Dům stojí 3 minuty chůze od historického jádra města s kostelem sv. Petra a Pavla. Kousek od domu je zastávka autobusů včetně příměstské linky ke stanici metra Opatov (33 minut jízdy), město má také přímé a časté vlakové spojení s Hlavním nádražím, pro cesty autem je výhodou blízké napojení na Pražský okruh.

Zastavěná plocha dům: 264 m2, zastavěná plocha garáž: 34 m2, užitná plocha: 359 m2 (1.NP 209 m2, 2.NP 150 m2 ), pozemek celkem: 632 m2 (459 m2 + 173 m2 ), zahrada zadní 173 m2, zahrada ve dvoře 161 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Tomáš Blahuta

Tomáš Blahuta

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.