Rodinný dům 3 + kk Užitná plocha 131 m2, pozemek 388 m2

Břeclav, Brod nad Dyjí

Parametry domu

Cena prodáno
Užitná plocha 131 m2
Terasa 56 m2
Zastavěná plocha 106 m2
Zahrada 88 m2
Pozemek 388 m2
Parkování 1 venkovní parkovací stání
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 33634

Popis

Procházky a vyjížďky na kole krásnou přírodou, degustace vína, koupání, vodní sporty, rybaření. To vše nabízí okolí novostavby nízkoenergetického rodinného domku se střešní terasou. Nově vybudovaný uzavřený komplex se rozkládá v malebné krajině Mikulovska, doslova pár kroků od břehu Nových Mlýnů, na slunném místě obklopeném vinicemi.

Plochu domu tvoří obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta a předsíň. Interiér je francouzskými okny propojen s předzahrádkou a terasou v patře, odkud vedou schody na střešní terasu.

Ke standardu vybavení patří klimatizace, plastová okna s izolačními trojskly a venkovními hliníkovými žaluziemi, vytápění přímotopem (v obytných místnostech) a podlahové vytápění (v koupelně i na chodbě), dýhové interiérové dveře, vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy, kvalitní koupelnová sanita, přípojka internetu, TV optický kabel a příprava pro napojení na PCO, systém chytré domácnosti (s ovládáním přes mobil) a instalaci vířivky na střešní terase. U domu je vydlážděné parkovací stání a venkovní úložný prostor, rezidenti komplexu mohou využívat venkovní bazén a infrasaunu. Součástí nabídky je také samostatný pozemek o velikostí 194 m2, nacházející v areálu nedaleko domu, kde je možné parkovat další vozy. Nemovitost je vhodná nejen k trvalému bydlení, ale také jako víkendový dům nabízející plnohodnotný komfort, nebo k investici s odhadovanou návratností 7–10 let.

Překrásná kopcovitá krajina s vinicemi a úrodnými poli přímo navazuje na CHKO Pálava. V blízkosti je též oblíbený Lednicko-valtický areál, okolo vzniká mnoho výletních kaváren, restaurací a penzionů s tradiční i moderní gastronomií a kvalitním servisem. V sousedních Pasohlávkách funguje rozlehlý aquapark, potraviny, pošta a další služby. Kompletní občanská vybavenost je pak v 15 minut jízdy vzdáleném Mikulově, 35 minut trvá cesta do Brna, necelou hodinu do Vídně.

Interiér 75,44 m2, terasy 55,75 m2, zastavěná plocha 106 m2, zahrada 88 m2, pozemek 388 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Tereza Štěrbová

Tereza Štěrbová

+420 543 250 711
+420 724 551 238
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.