Rodinný dům 6 + 1 Užitná plocha 490 m2, pozemek 4 794 m2

Vyškov, Pustiměř

Parametry domu

Cena rezervováno
Užitná plocha 490 m2
Zastavěná plocha 362 m2
Zahrada 3 279 m2
Pozemek 4 794 m2
Parkování Garáž
Sklep Ano
PENB C
Referenční číslo 31825

Popis

Rodinné sídlo se sedlovou střechou, krásnou jižně orientovanou zahradou, bazénem a vlastním lesem je zasazeno do krajiny Hanácka na úpatí Drahanské vrchoviny.

Přízemí tvoří obývací pokoj, jídelna se vstupem do zahrady, kuchyně, komora, pracovna, vstupní hala, koupelna a samostatná toaleta. V patře jsou umístěny 3 ložnice, galerie s balkónem, koupelna a samostatná toaleta. Suterén ukrývá saunu, fitness, úložné sklepní prostory, prádelnu a technické zázemí.

Dům byl navržen sochařem Bořkem Zemanem a jeho vybavení zahrnuje 2 krby z mramoru, mramorové schodiště, dřevěná eurookna s izolačními trojskly, dlažbu a dřevěnou parketovou podlahu. Dům je napojen na vodovod a kanalizaci. Vytápění plynovým kotlem. Na pečlivě upravené zahradě se vzrostlými stromy a okrasnými keři je zahradní domek a bazén s posuvným krytím a šetrnou úpravou vody pomocí salinátoru. Parkování ve velké garáži nebo přímo u domu. K nemovitosti patří i zalesněná stráň za domem.

V místě je mateřská a základní škola, ordinace praktického lékaře, pošta, obchodní dům, restaurace a hospoda. Rychlé spojení s Brnem, Olomoucí a dalšími městy umožňuje nedaleký nájezd na dálnici. Dopravní spojení zajišťují autobusy, cesta do Vyškova trvá 15 minut. Kousek od obce začínají hluboké lesy Vojenského újezdu Březina, kam je možné o víkendech vyrazit na procházku či na kolo.

Interiér 490 m2, zastavěná plocha 362 m2, zahrada 3 279 m2, pozemek 4 794 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Tereza Štěrbová

Tereza Štěrbová

+420 543 250 711
+420 724 551 238
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.