Rodinný dům 4 + kk Užitná plocha 259 m2, pozemek 1 000 m2

Praha-západ, Jesenice, Libeň u Libeře

Parametry domu

Cena prodáno
Užitná plocha 259 m2
Zastavěná plocha 176 m2
Zahrada 824 m2
Pozemek 1 000 m2
Parkování garáž a přístřešek
Sklep Ano
PENB C
Referenční číslo 29306

Popis

Prakticky řešený rodinný dům s rozlehlou zahradou a zcela samostatným hostinským domem stojí v rezidenční čtvrti klidné vesničky kousek od kraje Prahy.

Přízemí hlavního domu nabízí obývací pokoj propojený s terasou, jídelnou a navazující kuchyní, dále komoru, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň se schodištěm do patra. Zde se nachází 3 ložnice (1 hlavní 30metrová a 2 menší), koupelna, 2 šatny a chodba. Suterén ukrývá technickou místnost a sklep. Vedlejší dům s vlastním vstupem i vjezdem tvoří prostorný obývací pokoj, kuchyňský kout, ložnice v patře, předsíň, koupelna a toaleta.

Součástí vybavení velkého domu jsou interiérové dveře, podlahové krytiny (velkoformátová dlažba, plovoucí podlahy), krb, vybavení koupelen, podlahové vytápění, tepelné čerpadlo, teplovodní solární panely, studnu, automatická vrata a vjezdové brány, alarm, kamerový systém, centrální vysavač, napojení na kanalizaci, inteligentní ovládání, satelit, internet a pevnou linku. Menší dům je kompletně dokončen včetně kuchyňské linky, součástí jsou krbová kamna.Měření energií mají domy oddělené. Parkování pro hlavní dům v garáži, kryté pod přístřeškem pro menší dům.

Klidná vesnička je obklopena krásnou krajinou přírodního parku Střed Čech. Občanská vybavenost (mateřská a základní škola, supermarket, poliklinika pošta nebo restaurace) je ve 2 kilometry vzdálených Dolních Břežanech, kam z obce jezdí příměstský autobus, pokračující dále do Prahy k nádraží Modřany s přímými tramvajovými i vlakovými spoji do centra. Cesta autem tam trvá cca 25 minut.

Obytná plocha 189 m2 (hlavní dům) + cca 70 m2 (malý domek), zastavěná plocha 176 m2, zahrada 827 m2, pozemek 1 003 m2.

Kontaktujte agenta

Eva Křepelková

Eva Křepelková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.