Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 130 m2, pozemek 522 m2

Praha-západ, Středokluky

Parametry domu

Cena prodáno
Užitná plocha 130 m2
Zastavěná plocha 96 m2
Pozemek 522 m2
Parkování 2 krytá stání
Sklep Ne
PENB A
Referenční číslo 27302

Popis

Novostavba pasivního domu (energetické třídy A) se zahradou a promyšlenou dispozicí má v sobě vše potřebné pro příjemné rodinné bydlení na kraji klidné obce se školkou, školou, poštou a obchodem a se skvělou dostupností Prahy.

Přízemí letos zkolaudovaného domu tvoří zejména obývací pokoj spojený s kuchyní, ze kterého je vstup na smrkovou terasu (ošetřenou několika vrstvami oleje s UV filtrem) a do oplocené zahrady. Dále je zde zádveří, technická místnost a menší koupelna s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem. V patře se nachází pracovna, ložnice, dva dětské pokoje, koupelna (s vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadly a otopným žebříkem) a samostatná toaleta. Veškeré místnosti směřují do zahrady, ložnice a dětské pokoje na jih, pracovna na východ a obývací pokoj na jihovýchod, stejně jako terasa a zahrada. Na severní straně jsou umístěny koupelny a schodiště.

V obytných místnostech je položena třívrstvá dubová plovoucí podlaha, v ostatních prostorách kvalitní italská velkoformátová dlažba Monocibec. Strop v obývacím pokoji a kuchyni stejně jako schodiště je z pohledového betonu. Schodišťové stupně jsou ošetřeny epoxidovou stěrkou. Koupelny a WC osazeny zařizovacími předměty Laufen, sprchové kouty řešeny systémem Walk-in. Technická místnost ukrývá kondenzační plynový kotel Buderus a vzduchotechniku s rekuperační jednotkou Atrea Duplex. Plastohliníková okna s izolačními trojskly německé značky Trocal, certifikovaná pro pasivní domy. Venkovní žaluzie jsou elektricky ovládané, napojení na interiérové teplotní čidlo a umožňuje automatické ovládání. Dvě parkovací místa na zpevněné, částečně kryté ploše na pozemku před domem, za dálkově ovládanou pojezdovou branou s bezpečnostní brzdou.

Místo má skvělou dopravní dostupnost Prahy, autobusová zastávka je hned před domem, 25 minut trvá cesta ke stanici metra A Nádraží Veleslavín. Obec se nachází kousek od letiště, v blízkosti exitu 5 z dálnice D7. Dojezdová vzdálenost autem na Zličín i na Prahu 6 je cca 13 minut. Přímo v obci funguje mateřská i základní škola, pošta, obchod, restaurace nebo třeba koupaliště. Okolí je protkáno cyklostezkami, vedoucími například ke zřícenině hradu Okoř.

Užitná plocha 129,6 m2, zastavěná plocha 96,2 m2, pozemek 522 m2, zpevněná plocha před domem 44,5 m2, terasa 23 m2.

Kontaktujte agenta

Soňa  Špringlová

Soňa Špringlová

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.