Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 171 m2, pozemek 330 m2

Praha 9, Horní Počernice, K Odpočinku

Parametry domu

Cena prodáno
Užitná plocha 171 m2
Zastavěná plocha 86 m2
Zahrada 245 m2
Pozemek 330 m2
Parkování Garáž pro 1 vůz
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 24585

Popis

Rodinný dům 5+kk je součástí nově vznikajícího projektu situovaného v klidné a oblíbené rezidenční lokalitě Horních Počernic. Domy se vyznačují prakticky řešenými dispozicemi, přitažlivou architekturou a širokým výběrem různých variant dokončení dle přání klienta.

Přízemí domu bude tvořeno obývacím pokojem s kuchyní a vstupem do zahrady, samostatnou toaletou, předsíní a garáží přístupnou z exteriéru. První patro se bude skládat ze 3 ložnic (jedna z nich s terasou), koupelny s toaletou, šatny a schodišťové haly. Druhé patro pak bude zahrnovat hlavní ložnici s privátní koupelnou, šatnou a velkou terasou.
Budoucí majitelé si budou moci vybrat z různých odstínů kvalitních laminátových plovoucích podlah, velkoformátových obkladů a dlažby a dýhovaných interiérových dveří. Instalována bude koupelnová sanita a zařizovací předměty značek Kaldewei, Grohe, Vitra či IdealStandard. V rámci nadstandardních úprav lze realizovat také například výtah, krb nebo bezbariérové řešení.

Lokalita nabízí dobrou dostupnost do centra a kompletní občanskou vybavenost v rychlém dosahu. Nedaleko se nachází školky, školy, gymnázium, obchody, sportoviště, divadlo, praktický lékař. V rámci developmentu vznikne nové a bezpečné dětské hřiště, další venkovní aktivity umožňuje například přilehlá cyklostezka navazující na Klánovický les. V blízkosti se nachází také rybníky, zábavní areál Tvrz Hummer nebo golfové hřiště Golf Resort Black Bridge.

Plánované dokončení Q3/Q4 2018.
Pro kompletní seznam volných domů prosím kontaktujte naši kancelář.
Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.
Užitná plocha 170,5 m2, zastavěná plocha 85,5 m2, zahrada 244,5 m2, pozemek 330 m2.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Kristýna Herčíková

Kristýna Herčíková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.