Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 183 m2, pozemek 243 m2

Praha 9, Horní Počernice, K Odpočinku

Parametry domu

Cena prodáno
Užitná plocha 183 m2
Zastavěná plocha 78 m2
Zahrada 165 m2
Pozemek 243 m2
Parkování Garáž pro 1 vůz
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 24584

Popis

Rodinný dům 5+kk je součástí nově vznikajícího projektu situovaného v klidné a oblíbené rezidenční lokalitě Horních Počernic. Domy se vyznačují prakticky řešenými dispozicemi, přitažlivou architekturou a širokým výběrem různých variant dokončení dle přání klienta.

Suterén domu bude nabízet vstupní halu, garáž a hobby místnost. Přízemí se bude skládat z obývacího pokoje s kuchyní a hlavní ložnice s privátní šatnou a koupelnou. Patro bude zahrnovat 3 ložnice (jedna z nich s terasou), hlavní koupelnu, šatnu a schodišťovou halu.
Budoucí majitelé si budou moci vybrat z různých odstínů kvalitních laminátových plovoucích podlah, velkoformátových obkladů a dlažby a dýhovaných interiérových dveří. Instalována bude koupelnová sanita a zařizovací předměty značek Kaldewei, Grohe, Vitra či IdealStandard. V rámci nadstandardních úprav lze realizovat také například výtah, krb nebo bezbariérové řešení.

Lokalita nabízí dobrou dostupnost do centra a kompletní občanskou vybavenost v rychlém dosahu. Nedaleko se nachází školky, školy, gymnázium, obchody, sportoviště, divadlo, praktický lékař. V rámci developmentu vznikne nové a bezpečné dětské hřiště, další venkovní aktivity umožňuje například přilehlá cyklostezka navazující na Klánovický les. V blízkosti se nachází také rybníky, zábavní areál Tvrz Hummer nebo golfové hřiště Golf Resort Black Bridge.

Plánované dokončení Q2 2020.
Pro kompletní seznam volných domů prosím kontaktujte naši kancelář.

Použité fotografie jsou ze vzorového domu.

Užitná plocha 183 m2, zastavěná plocha 78,3 m2, zahrada164,7 m2, pozemek 243 m2.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Kristýna Herčíková

Kristýna Herčíková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.