Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

9 534 000 Kč

Velkorysý dům, původně vinařství, je situován uprostřed působivé scenérie vinařského městečka Svätý Jur s nezaměnitelným geniem loci, díky kterému se pyšní označením "malokarpatské Toskánsko". Objekt na prodej se nachází v historickém centru, které bylo prohlášeno za městskou památkovou rezervaci. Centrální měšťanská zóna s udržovanou zelení byla k... více informací

Referenční číslo 36808

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.