Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

12 644 747 Kč

Nadstandardně vybavený třípodlažní čtyřpokojový apartmánový dům s panoramatickým výhledem na Tatry stojí uprostřed malebných hor na Donovalech. Lokalita je mezinárodně vyhledávaná díky letní turistice a zimním sportům s poskytováním služeb na vysoké úrovni.V přízemí domu se nachází prostorná garáž se 3 parkovacími místy a menší garáž s lyžárnou vho... více informací

Referenční číslo 34208

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.