Pozemek 2 653 m2, Praha-východ, Stříbrná Skalice, Stříbrná Skalice

Praha-východ, Stříbrná Skalice, Stříbrná Skalice

Parametry pozemku

Cena celkem 3 900 000 Kč / 159 444 €
Cena / m2 1 470 Kč za m2 / 60,1 € za m2
Celková plocha 2 653 m2
Typ pozemku Ostatní
Referenční číslo 43326

Popis

Romantická chata z r. 1938, kterou si nechala postavit významná umělecká osobnost tehdejší doby, stojí na kouzelné samotě u potoka a louky obklopena lesy v blízkosti historického města Sázava. Chata a velký pozemek poskytují dokonalý klid, čistý vzduch a absolutní soukromí.

Dispoziční uspořádání rozkládající se v jedné úrovni tvoří hlavní obytná místnost, kuchyně, veranda sloužící jako jídelna, chodba a toaleta (splachovací záchod).

Dům je s ohledem na rok výstavby ve velmi dobrém stavu nevyžadujícím nákladnou rekonstrukci. Jsou zde nová špaletová okna s venkovními okenicemi, interiér je velmi stylový. Stavba má přívod elektřiny, voda pochází z vlastní studny. Topení zajišťují krbová kamna. Příjezd je po nefrekventované asfaltové komunikaci, od silnice k chatě vede zpevněná cesta na pozemku patřícímu k nemovitosti, cesta je v současnosti zarostlá náletovými dřevinami.

Poetické místo leží ukryté v lesích mezi Stříbrnou Skalicí a Sázavou. Na atmosféře lokalitě dodává Sázavský klášter, symbol slovanské vzdělanosti. Okolí protkané turistickými trasami i cyklostezkami umožňuje trávit celé dny venku a kochat se přírodními scenériemi, zároveň vše potřebné je v krátké dojezdové vzdálenosti. Město Sázava navíc nabízí bohaté kulturní i sportovní vyžití. Chata je pohodlně dostupná z Prahy po dálnici D1, do Sázavy jezdí i příměstský autobus. Zážitkem je jízda vlakem po železniční trati vedoucí podél klikatící se řeky.

Užitná plocha 72 m2, zastavěná plocha 72 m2, zahrada 2345 m2, pozemek 2653 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Jana Kociánová

Jana Kociánová

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.