Pozemek 909 m2, Praha-východ, Dřevčice

Praha-východ, Dřevčice

Parametry pozemku

Cena celkem 7 120 000 Kč / 288 961 €
Cena / m2 7 833 Kč za m2 / 317,9 € za m2
Celková plocha 909 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 43216

Popis

Stavební pozemek na malebném místě uprostřed zeleně a v blízkosti biokoridoru se nachází v obci, těsně za severovýchodní hranicí Hlavního města Praha a 6 km jihozápadně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.

Mírně svažitá parcela o výměře 909 m2 je u hotové komunikace s chodníky. Ulice je slepá - není průjezdná, není provoz. V lokalitě je veřejné osvětlení.

Na hranici pozemku je přípojka vodovodu (bez vodoměrné šachty), splaškové kanalizace napojená na čistírnu odpadních vod a dále na hlavní kanalizační řád, přípojka plynu zakončená v typizovaném sloupku a přípojka elektro s rezervovaným příkonem zakončená v typizovaném sloupku. K dispozici je optický kabel s přípojkami.

Pozemek je součástí rezidenčního projektu, vedle něhož vede biokoridor a který byl navrhnut a zakomponován tak, aby vytvořil ucelený přírodní charakter s okolní krajinou. Součástí projektu byla realizace mnoha ochranných opatření, zejména dle podmínek Správy chráněné krajinné oblasti a biologického dohledu. Viditelné je např. vytvoření zelených izolačních pásů, které celou lokalitu ohraničují v šíři 7 m z jižní stany a v šíři 5 m ze severní strany.

Klidné místo v rámci nové rezidenční zástavby vybízí k mnoha volnočasovým aktivitám, např. jezdecké výcviky a vyjížďky na koních v blízkém Cvrčovickém údolí. Kompletní občanská vybavenost je snadno a rychle dostupná v Brandýse nad Labem. Centrum Prahy je vzdálené cca 17 km.

Celková plocha 909 m2.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Jan Mráz

Jan Mráz

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.