Pozemek 1 469 m2, Litoměřice, Roudnice nad Labem

Litoměřice, Roudnice nad Labem

Parametry pozemku

Cena celkem 5 655 650 Kč / 220 407 €
Cena / m2 3 850 Kč za m2 / 150 € za m2
Celková plocha 1 469 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 38768

Popis

Rovinatý pozemek vhodný na stavbu rodinného domu se rozkládá v sousedství písečného jezera v obci na předměstí Roudnice nad Labem. Pozemek je součástí plochy určené k výstavbě cca 8 rodinných domů. Klidné zelené místo v dosahu veškerých služeb a se širokými možnostmi sportovního vyžití, nedaleko CHKO Kokořínsko. Praha je snadno dostupná po dálnici D8.

Plocha připravená ke stavbě má rozlohu 1 479 m2. Elektrická přípojka i přípojka vodovodu a kanalizace se nachází kousek od pozemku. Pro území bylo získáno vyjádření z odboru územního plánování, životního prostředí a vodovodů a kanalizací, odhadovaná doba na získání sloučených povolení ÚR a SP je 6–9 měsíců od podání projektové dokumentace. Zastavitelnost činí 30 %. Příjezd až k pozemku je po asfaltové osvětlené komunikaci.

Lokalita je známá především díky vodáckému a veslařskému areálu Račice. Okolí prochází revitalizací pro rekreační účely, břehy pískovny jsou postupně zalesňovány. V blízkosti funguje mateřská škola, další služby (školy včetně gymnázia, nemocnice, supermarkety, restaurace i kulturní instituce) jsou v historickém městě Roudnice nad Labem, vzdáleném několik minut jízdy. Blízko je také na horu Říp nebo do romantického Kokořínska s pískovcovými věžemi, zajímavými skalními útvary a jezírky. Místo je vzdáleno asi 45 min z centra Prahy, cestu ještě zkrátí chystaný obchvat Roudnice nad Labem. Do metropole je také možné dojíždět přímým vlakovým spojem, s okolními městy má obec i autobusové spojení.

Celková plocha 1469 m2.

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.