Pozemek 1 076 m2, Praha-východ, Kozojedy, K Martinů

Praha-východ, Kozojedy, K Martinů

Parametry pozemku

Cena celkem rezervováno
Cena / m2 rezervováno
Celková plocha 1 076 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 35848

Popis

Rohový stavební pozemek o výměře 1 076 m2 se rozkládá na klidném místě na kraji obce Kozojedy v sousedství města Kostelec nad Černými lesy s historickým jádrem, kterému dominuje renesanční zámek.

Rovinatá plocha
, která je součástí budoucí rezidenční zástavby, je kompletně zasíťována (elektřina, kanalizace, voda) a připravena pro stavbu rodinného domu. Příjezd až k pozemku je po nové osvětlené asfaltové komunikaci, chodníky a vjezd na pozemek jsou ze zámkové dlažby.

Lokalitu v blízkosti Jevan, oblíbeného rekreačního střediska už od dob první republiky, charakterizují rozlehlé listnaté lesy a množství rybníků. Krásné okolí vybízí k pěším výletům, vyjížďkám na kole, houbaření i koupání. V těsné blízkosti se nyní staví víceúčelové dětské hřiště. Přímo v obci funguje mateřská škola, potraviny nebo restaurace, další vybavenost (pošta, základní škola, supermarket, lékaři, sportoviště atd.) se nachází v sousedním Kostelci nad Černými lesy.Od kraje Prahy jsou Kozojedy vzdáleny 25 km.

Celková plocha 1 076 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Eva Křepelková

Eva Křepelková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.