Pozemek 900 m2, Praha-východ, Říčany, Kalinová

Praha-východ, Říčany, Kalinová

Parametry pozemku

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 900 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 35132

Popis

Stavební pozemek na krásném místě Říčan, v lokalitě Ořechovka. Nemovitost nabízí příhodnou kombinaci snadné dostupnosti všech služeb a zároveň blízkost přírody doslova na dosah ruky.

Pozemek o výměře 900 m2 s možností koupě až 3.552 m2 (tj. až čtyř stavebních pozemků) leží na jižním svahu, v bezprostřední blízkosti lesa. Doporučená infrastruktura tohoto území: vlastní studna, jímka na odpadní vody (ČOV), retenční nádrž na dešťovou vodu. Kanalizace i vodovod vedou v ulici Olivova. Pilíř elektra zde zatím není, o přípojku lze požádat ČEZ. Plocha je určena územním plánem k zastavění v rámci tzv. etapizace. Pozemek je zařazen do II. etapy s konkrétními podmínkami pro povolení výstavby rodinných domů. Maximální povolená výška budoucího domu je 9 metrů, minimální plocha zeleně činí 55 %.

Parcela se rozkládá v těsné blízkosti základní školy, sportovního areálu a Říčanského lesa s cyklostezkami i turistickými cestami. Centrum města je vzdáleno asi 1,5 km, kousek od budoucího domu je autobusová zastávka s městskými i příměstskými spoji. Spojení s Prahou zajišťují také rychlé vlakové spoje. Říčany jsou městem s plnohodnotnou infrastrukturou, jsou zde školy včetně mezinárodní nebo dvou gymnázií, supermarkety, kulturní a sportovní zařízení.

Celková výměra 900 m2.

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.