Pozemek 844 m2, Praha-východ, Lázně Toušeň, U Habeše

Praha-východ, Lázně Toušeň, U Habeše

Parametry pozemku

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 844 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 34933

Popis

Stavební pozemek o rozloze 844 m2 je součástí nové vilové čtvrti ve starobylém městysu Lázně Toušeň ležícím na soutoku řek Labe a Jizery, asi 25 kilometrů severovýchodně od centra Prahy, nedaleko sjezdu z dálnice D10.

Rovinatá plocha má přípojku vody, kanalizace, elektrické energie a plynu, příjezd je po nové dlážděné osvětlené komunikaci.

Součástí nabídky je stavební povolení na přízemní rodinný dům s obytným podkrovím, sedlovou střechou, vestavěnou garáží a terasou.

Pozemek se nachází 7 minut chůze od vlakového nádraží, s okolními městy (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Úvaly, Čelákovice) má místo také autobusové spojení. Pohodlná cesta autem po dálnici na okraj Prahy (P+R Černý Most) trvá okolo 15 minut. V městysu známém svými slatinnými lázněmi funguje mateřská a základní škola, pošta, ordinace praktického lékaře, veterinář, restaurace, vinárna nebo knihovna. Bývalá pískovna, jezero Mezi Mosty s travnatými plážemi, je oblíbená plavci i rybáři.

Celková plocha 844 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Silvia Ivanková

Silvia Ivanková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.