Pozemek 933 m2, Praha 6, Dejvice, Pod Mlýnkem

Praha 6, Dejvice, Pod Mlýnkem

Parametry pozemku

Cena celkem rezervováno
Cena / m2 rezervováno
Celková plocha 933 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 34244

Popis

Stavební pozemek o celkové výměře 933 m2 se nachází v unikátní lokalitě Šáreckého údolí obklopeného lesy. Dokonalé soukromí, naprostý klid a působivý výhled na věž kostela sv. Matěje, ve večerních hodinách působivě nasvícenou.

Pozemek má přípojky všech inženýrských sítí: elektřiny, vody, plynu i kanalizace. V současnosti se zde nachází dům, který je spíše určený k demolici. Součástí prodeje je studie přestavby, stavební povolení vyřízeno není.

Místo je jako stvořené pro toho, kdo touží po bydlení stranou městského ruchu a zároveň potřebuje být v jeho rychlém dosahu. Plocha leží téměř na konci neprůjezdné ulice, na pozemek navazuje les přírodního parku Šárka-Lysolaje. Jen 2 minuty chůze je vzdálena autobusová zastávka, odkud jezdí spoje k tramvaji (Nádraží Podbaba) nebo ke stanici metra Dejvická. V krátké dojezdové vzdálenosti fungují 2 prestižní školy: International School of Prague a Riverside Prague, letiště je vzdáleno cca 15 minut jízdy autem.

Celková plocha 933 m2, zastavěná plocha 422 m2, zahrada 511 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Tomáš Blahuta

Tomáš Blahuta

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.