Pozemek 1 142 m2, Praha-západ, Jílové u Prahy, Skalsko

Praha-západ, Jílové u Prahy, Skalsko

Parametry pozemku

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 1 142 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 32083

Popis

Mírně svažitý pozemek o velikosti 1 142 m2 leží v malé obci nedaleko Jílového u Prahy, 20 kilometrů z centra Prahy a v blízkosti ski areálu Chotouň. Krásná zalesněná krajina Dolního Posázaví je součástí přírodního parku Střed Čech.

Na pozemku jsou v současnosti ovocné stromy, lze jej využít pro stavbu rodinného domu k bydlení či rekreaci. Maximální míra zastavěné plochy je 20 % (plus zpevněná plocha), dům může mít 2 podlaží a podkroví. Inženýrské sítě jsou na obecním pozemku, který tvoří příjezdovou cestu (cca 40 metrů dlouhou odbočku ze silnice). Pozemek je obklopen zahradami sousedních domů.

Pár metrů od parcely je autobusová zastávka, spoje jezdí necelých 10 minut do města Jílové u Prahy, kde se nachází občanská vybavenost (mateřská a základní škola, obchody, kavárny, lékaři, lékárna nebo muzeum) a také odsud jezdí příměstské autobusy do Prahy. Obec obklopují hluboké neporušené lesy a louky, kde rostou vzácné orchideje. Lokalita byla v minulosti vyhlášená díky nalezištím zlata, dnes vede okolo bývalých štol turistická značka.

Celková plocha 1 142 m2.

Kontaktujte agenta

Petr Netušil

Petr Netušil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.