Pozemek 21 636 m2, Zlín, Podkopná Lhota

Zlín, Podkopná Lhota

Parametry pozemku

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 21 636 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 24351

Popis

Pozemek o výměře 21 636 m2 s projektem nadčasové vily a s neopakovatelným výhledem na okolní zalesněnou krajinu Bílých Karpat se nachází v překrásné přírodní lokalitě CHKO Hostýnské vrchy, v obci Podkopná Lhota. Dostupnost 30 minut do Zlína, Vsetína a Bystřice pod Hostýnem, 1h 15 minut do Olomouce a do Brna.


Lehce svažitý zatravněný pozemek je vhodný pro výstavbu rodinného domu, který se bude těšit naprostému tichu a soukromí. Stavba je již schválena v územním plánu obce a má platné stavební povolení. Projekt vyobrazený na vizualizacích byl vytvořen architektem Luďkem Rýznerem z renomovaného studia OK Plan Architects a je zahrnut v kupní ceně pozemku - počítá se stavbou jednopodlažního, do terénu částečně zapuštěného domu a s vybudováním vsakovacího systému a odpadní jímky. Na pozemku se nachází nový elektrický rozvaděč a vrtaná studna s čerpadlem.

Základní občanská vybavenost včetně školek, škol, obchodů a sportovišť je dostupná během 10 minut jízdy v nedalekých Slušovicích, případně v 15 minut vzdáleném Fryštáku. Ve Slušovicích se navíc nachází také dostihové závodiště a golfové hřiště Derby Golf. Lokalita je ideální pro dlouhé pěší i cyklistické výlety, v zimních měsících lze využít blízkých skiareálů Trnava Luhy a Troják.

Pozemek 21 636 m2.

Kontaktujte agenta

Anna Hloušková

Anna Hloušková

+420 543 250 711
+420 724 551 238
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.