Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 158 m2
Parkování 2 parkovací stání
Sklep Ne
PENB E
Referenční číslo 31050

Popis

Unikátní loft v industriálním stylu vznikl podle návrhu studia D3A z bývalé holešovické tovární haly umístěné ve dvoře činžovního domu. Působivý prostor se dvěma parkovacími místy se nachází v lokalitě s bohatou občanskou vybaveností a je perfektně dostupný hromadnou dopravou.

Z obytné části s jídelnou a kuchyní jsou přístupné všechny další místnosti v přízemí (ložnice, koupelna, předsíň, technická místnost a samostatná toaleta). V patře se nachází klidová zóna. Hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, druhá ložnice a galerie s úložnými prostory.

Pro zajištění přístupu světla do všech místností jsou příčky z čirého a mléčného skla. Intimitu zajišťují neprůhledné závěsy, které místnosti při zatažení opticky uzavřou. Původní industriální účel připomíná trámový strop a odhalené cihelné zdivo. Součástí je ocelové schodiště, dřevěná eurookna s dvojskly, podlahy ze stěrky, k vybavení dále patří kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči Siemens, designový otopný žebřík, velké projekční plátno nebo zabezpečovací zařízení. Vytápění je podlahové napojené na plynový kotel Wolf. Součástí kupní ceny je 1 venkovní parkovací místo a 1 stání v parkovacím zakladači.

Doslova pár kroků od bytu je mateřská i základní škola. V těsné blízkosti je několik restaurací, množství nákupních možností od tržiště přes malé obchůdky až po velké obchody, dále banky, lékárny, ale také například golfový klub či kulturní prostor La Fabrika a DOX. Snadné spojení s centrem zajišťují tramvaje, nedaleko jsou také stanice metra linky B (Palmovka) nebo C (Nádraží Holešovice, Vltavská).

V prohlášení vlastníka je uvedena výměra 106,7 m2, galerie 52 m2 není započítána. Celková plocha bytu 158,7 m2.

Kontaktujte agenta

Eva Křepelková

Eva Křepelková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.