Pozemek 1 117 m2, Beroun, Králův Dvůr

Beroun, Králův Dvůr

Parametry pozemku

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 1 117 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 30192

Popis

Mírně svažitá jižně orientovaná stavební parcela o výměře 1 117 m2 s platným stavebním povolením na výstavbu rodinného domu leží v krásné krajině Křivoklátska, pár minut jízdy od západního okraje Prahy.

Ke hranici rohového pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě (přípojka elektra, vodovodu a dešťové a splaškové kanalizace). Příjezd po nově vybudované komunikaci s chodníkem a osvětlením. Slepá ulice využívaná převážně rezidenty zaručuje minimum dopravního provozu a dostatek klidu i soukromí.

Pozemek je součástí okrajové části města Králův Dvůr se základní občanskou vybaveností. Mateřská a základní škola jsou 5 minut jízdy, v obci je pošta, supermarket, pekárna, poliklinika, lékárna nebo sportovní hala. Další služby jsou v sousedním Berouně. Dopravní spojení s Prahou zajišťují autobusy, které jezdí ke stanicím metra Nové Butovice a Zličín. Cesty autem urychluje blízkost nájezdu na dálnici D5, od níž je obec odhlučněna pásem lesa. Okolní krásná křivoklátská příroda láká k výletům.

Celková výměra 1 117 m2.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Linda Martynková

Linda Martynková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.