Byt 3 + kk Interiér 115 m2, terasa 123 m2

Praha 6, Suchdol, Holubí

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 238 m2
Terasa 123 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 29829

Popis

Byt s více než stometrovou terasou s nerušeným výhledem do dálky se nachází v posledním, 5. podlaží moderního domu s výtahem stojícího v okrajové části města u univerzitního kampusu. K příjemnému bydlení přispívá rychlý dosah centra i letiště, kompletní služby v místě a blízkost přírody.

Dispozici tvoří obytný prostor s jídelnou, částečně oddělenou kuchyní a přilehlou terasou, 1. ložnice s en-suite koupelnou, 2. ložnice se vstupem na terasu, vstupní hala a koupelna (vana, sprchový kout, WC, bidet, umyvadlo).

Součástí vybavení jsou plovoucí dřevěné podlahy, francouzská a velkoformátová plastová okna, vestavěné skříně, kompletní bezúchytková kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči nebo markýza nad terasou. Vytápění z centrální kotelny v domě. Součástí kupní ceny je 1 garážové stání a sklep.

Dům stojí na klidném místě na kraji rezidenční čtvrti s množstvím zeleně. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD, zastávka je pár metrů od domu. Časté spoje jezdí 14 minut ke stanici metra Dejvická. V pěší nebo krátké dojezdové vzdálenosti je několik mateřských škol, základní škola, dětská hřiště, pošta, lékárna, plavecký bazén nebo restaurace. Konají se zde pravidelné farmářské trhy. K procházkám či vyjížďkám na kole lákají blízké přírodní památky jako například Housle, Kozí hřbety nebo údolí Únětického potoka.

Interiér 115 m2, terasa 123 m2.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Silvia Záturecká

Silvia Záturecká

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.